امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بنا به درخواست دانشجویان گرامی جزوه ای پیشنهادی جهت آشنایی با مطالب زمینه ای و پایه ای انقلاب اسلامی و ریشه های آن در اختیار آنها قرار می گیرد که می توانید از اینجا دریافت نمایید.

جزوه درسی انقلاب اسلامی و ریشه های آن
جزوه درسی انقلاب اسلامی و ریشه های آنجزوه درسی انقلاب اسلامی و ریشه های آن
توضیحات بیشتر
قیمت : 15000 تومان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

سده نهم هجري در تاريخ فعاليت گروه ها و جنبش هايي با گرايش هاي شيعي اهميت بسياري دارد. خيزش نوربخشيان، صفويان و مشعشعيان در زمره اين گروه ها و جنبش ها قرار دارند، که به رغم تمايز عناصر نژادي مخاطبان و حاميان آنها، و تفاوت مناطق فعاليت، همه اين گروه ها در رويکردي مبالغه آميز به تشيع همانند بودند. از جنبشهاي مذکور، صفويان و مشعشعيان موفق به تشکيل حکومت شدند، با اين تفاوت که حکومت مشعشعیان، برخلاف صفویان، فراگیر و دیرپا نبود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

مراحل سیر تکامل فقه سیاسی به اختصار در ایران اینگونه بوده است:

کارکلاسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هدف از ارائه گزارش کتاب به عنوان کار کلاسی مطالعه حداقل یک کتاب  مرتبط با انقلاب شکوهمند اسلامی از سوی دانشجویان است تا با توجه به فرصت اندک یک ترم و وسعت این پدیده سترگ دانشجویان گرامی در موضوع مورد علاقه خود یا دغدغه فکری خود تشویق به مطالعه منبعی قابل اتکا و علمی در خصوص انقلاب اسلامی شوند.
بر این اساس، توجه دانشجویان گرامی به چند نکته ضروری است:

نمونه سوال

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

نمونه سوالات آزمون پایان ترم درس انقلاب اسلامی و ریشه های آن جهت آشنایی دانشجویان گرامی با نحوه سوالات و سطح دشواری آن در سایت قرار گرفت. علاقمندان می توانند با مراجعه به منوی انقلاب اسلامی آن را مشاهده کنند. لازم به یادآوری است که منبع سوالات جزوه کلاسی دکتر قلجی می باشد.